Патріотичне виховання

Одним із завдань дошкільної освіти, визначених у статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628-Ш, є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.

Для цього в ДНЗ  впроваджується  цілісна система всебічного розвитку особистості майбутнього громадянина-патріота України шляхом ознайомлення дітей з культурою, традиціями та звичаями українського народу; а також формування у них почуття причетності до історії та майбутнього свого краю, пробудження і виховання патріотичних почуттів. На базі дошкільного закладу  створена  матеріальна та навчальна база:

В методичному кабінеті :

• добір та розробка народних ігор,
  • конспектів занять,
  • зібрано бібліотечку українського фольклору: народні прикмети, прислів’я, легенди, загадки, заклички, колисанки, тощо;
  • наочності,
  • підібрані ілюстрації, плакати, карта України;
  • обладнання тощо),
  • підібрано фонотеку українських пісень;

В кожній групі для роботи з дітьми  створено відповідне розвивальне середовище:

• оформлені українські  куточки національної та народної символіки;
  • підібрані згідно віку добірки віршів про Україну, Київ, Охтирський край, рідну природу,своє село, Батьківщину;
  • зібрано бібліотечку українського фольклору: народні прикмети, прислів’я, легенди, загадки, заклички, колисанки, народні ігри, тощо;
  • підібрані та узагальнені дидактичні ігри на закріплення знань про рідний край та його природу;
  • підібрані ілюстрації про Україну, рідний край;
  • папки, ширми на українську тематику;

Кімната народознавства:

• Зібрано український  національниий одяг, рушники, посуд.

Вітаємо

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
www.soippo.edu.ua

Департамент освіти і науки www.osvita.sm.gov.ua