Погоджено                                                                                             Затверджено

Педагогічною радою                                                                            Директор ЗДО «Веселка»

Протокол №1 від  30.08.2020                                                              ________В.Г.Мащенко

Порядок подання та розгляду

(з дотриманням конфіденційності)

заяв про випадки боулінгу(цькування)

в ЗДО «Веселка»

2.У випадку здійснення боулінгу(цькування)по відношенню до будь-кого з учасників освітнього процесу в ЗДО або підозри чи отримання достовірної інформації від інших осіб негайно має надійти повідомлення директору закладу.

3.На імя директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу(цькування)

4. Прийом та реєстрацію поданих Заяв здійснює відповідальна особа, а в разі її відсутності – особисто директор.

5. Заяви реєструються в окремому журналі реєстрації заяв про випадки булінгу (цькування).

6. Датою подання заяв є дата їх прийняття.

7 Розгляд Заяв здійснює директор з дотриманням конфіденційності.

4.Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду  -випадку боулінгу (цькування), скликає її засідання.

5.До складу такої комісії входять:керівник закладу, педагогічні працівники, батьки постраждалого та булерів, інші зацікавлені особи.

6. Якщо Комісія визначила, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то директор зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції (ювенальна поліція) та службу у справах дітей.

7. У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про що директор має повідомити постраждалого.

9.  Рішення Комісії приймаються більшістю її членів та реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

10.  Потерпілий чи його/її представник можуть звертатися відразу до уповноважених органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та службу у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

11.  Батьки зобов’язані виконувати рішення та рекомендації Комісії

12.Рішення комісії реєструється в  окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії

Терміни подання та розгляду Заяв

1. Заявники зобов’язані терміново повідомляти керівнику закладу про випадки булінгу (цькування), а також подати Заяву

.

2. Рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб видається протягом 1 робочого дня з дати подання Заяви.

3. Розслідування випадків булінгу (цькування) уповноваженими особами здійснюється протягом 3 робочих днів з дати видання рішення про проведення розслідування.

4. За результатами розслідування протягом 1 робочих дня створюється Комісія та призначається її засідання на визначену дату але не пізніше чим через 3 робочих дні після створення Комісії.

5. Директор  зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції (ювенальна поліція) та службу у справах дітей про кваліфікований Комісією випадок булінгу (цькування) протягом одного дня