ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

ЗАТВЕРДЖЕНО вартість харчування однієї дитини в день
ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ЗДО

Відповідне рішення 30 сесії сьомого скликання  Комишанської сільської ради від 30.03.2020 «Про затвердження Порядку фінансування харчування вихованців закладів дошкільної  Комишанської сільської ради  у 2020 році», з метою забезпечення організації якісного харчування вихованців у закладах встановлено таку вартість харчування:

Пільги на харчування

Картинки по запросу пташки з пляшокВід плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах можуть бути звільнені цілком або частково окремі категорії осіб відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до пункту 2.5 "Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", затвердженого наказом МОН від 21.11.2002 № 667 звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися упродовж року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім'ї, виданої житлово-комунальними організаціями тощо.

Пунктом 2.10 Порядку № 667 встановлено, що з осіб, які мають право на пільги, але не подали необхідних документів щодо звільнення від плати або зменшення розміру плати, плата справляється в повному обсязі, без урахування пільг.

У разі несплати батьками за харчування дитини упродовж двох місяців без поважних причин дитина може бути відрахована з навчального закладу, що передбачено пунктом 12 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (із змінами). У такому разі адміністрація навчального закладу зобов’язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для оформлення пільги на харчування необхідно надати наступні документи:

Діти з малозабезпечених сімей

Харчування безкоштовне

• Довідка з Управління праці та соціального захисту населення - 1 шт. (оригінал). Поновлюється 1 раз на півроку
  • Свідоцтво про народження дитини - 1 шт.(копія)
  • Довідка  (форма № 3) - 1 шт. (оригінал)

Діти-сироти (опікуни)

Харчування безкоштовне

• Свідоцтво про народження дитини - 1 шт.(копія)
  • Рішення суду про опікунство - 1 шт.(копія)

Діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років)

Харчування безкоштовне

• Свідоцтва про народження всіх дітей - по 1 шт.(копія)
  • Посвідчення багатодітної сім'ї - 1 шт.(копія)
  • Довідка форма № 3 - 1 шт. (оригінал)

Військових, які беруть (брали) участь в АТО

Військових, які беруть (брали) участь в АТО, визнають учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-ХІІ. На них поширюються норми законів:

• «Про поліпшення матеріального становища учасників бойових дій та інвалідів війни» від 16.03.2004 № 1603-IV,
  • «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.

Нормативно-правові документи

·      Закон України «Про дошкільну освіту»

·      Закон України «Про дитяче харчування»

·      Закон України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої