Головна » Статті » Життя садочка

ПРОЩАВАЙ, ДИТЯЧИЙ САДОЧОК!

31 травня 2018 року в Малопавлівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Веселка» пройшло свято присвячене випуску дітей до школи. Це завжди важлива подія, бо дітям доводиться розлучатися зі своїми друзями та улюбленими вихователями. Та це не привід для смутку, а особлива подія — це маленька сходинка до нового життя.

З привітаннями, іграшками та солодощами до дітей від громади завітали голова Комишанської сільської ради Перетятько Н.О., та головний спеціаліст з методичного супроводу відділу освіти Перетятько Т.М..Також , сюрпризом для батьків та дітей стали набори для першокласників від директора ПСП «Комишанське» В.І.Зубка.

На завершення свята дошкільнята вийшли на подвір’я із різнокольоровими кульками в руках і загадавши своє найзаповітніше бажання, відпустили кульки в небо з надією, що все задумане здійсниться.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до Нової української школи. Тож працівники закладу бажають дітям успіхів у навчанні, а батькам – терпіння та мудрості!

Категорія: Життя садочка | Додав: Fenix-Light (25.01.2019)
Переглядів: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar