Меню сайту

Що у нас за вікном

волог.:

тиск:

вітер:

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

Шановні батьки!!!

З 02 січня 2014 року розпочато електронну реєстрацію дітей та прийом документів до дошкільних навчальних закладів

Як же зареєструватися до єдиної комп’ютерної бази даних?

Першим кроком вступу до дитячого садка є електронна реєстрація дитини в єдиній комп’ютерній базі даних на сайті “Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади”  http://reg.isuo.org  шляхом оформлення заявки у розділі «Мої заявки» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

  • Подача в електронному вигляді заяви забезпечить попередню реєстрацію дитини в електронній черзі до дитячого садочка з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
  • Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги, переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону. 
  • Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.
  • При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи.

Для підтвердження інформації,зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вище вказаних документів.

! Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано.

Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

 

Отже, для надання заявки в електронну чергу потрібно:

1. Перейти  на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org

2. Ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків (Інструкцію завантажити можна тут…)

3. Обрати один дошкільний заклад, в який бажали б оформити дитину.

4. Надати заявку відповідно до Інструкції.

5. Протягом 10 днів принести документи (копія свідоцтва про народження дитини, документ про наявність пільг на влаштування дитини) до дошкільного навчального закладу для перевірки даних. Тільки тоді заявка буде  поставлена  у електронну чергу.

Випадкове фото

Корисні посилання