Комишанська сільська  рада

Охтирського району Сумської області

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

16.02.2022                                        Комиші                                     № 16-ОД

Про ведення обліку дітей дошкільного,

шкільного віку та учнів в Комишанській

сільській територіальній громаді у 2022 році

Відповідно до статті 66 Закону України «Про освіту», ст.ст. 18,19 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення виконавчого комітету Комишанської сільської ради від 15.02.2022 № 15 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів  Комишанській сільській територіальній громаді»,  керуючись постановою  Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (зі змінами),  з метою контролю за здобуттям неповнолітніми повної загальної середньої освіти, забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку

Н А К А З У Ю:

1. Відділу освіти здійснювати облік дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах Комишанської сільської територіальної громади, шляхом постійного оновлення реєстру даних про них (на кожен рік народження окремо).
  2. Призначити відповідальним за виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2022 році, головного спеціаліста відділу освіти Тетяну ПЕРЕТЯТЬКО.
  3. Головному спеціалісту відділу освіти Тетяні ПЕРЕТЯТЬКО:
    • організувати та провести інструктаж для осіб, відповідальних за подачу даних про дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах Комишанської сільської територіальної громади.

До 01.03.2022 та 31.05.2022

• забезпечити координацію роботи з обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

Постійно

• вносити зміни до реєстру дітей дошкільного, шкільного віку та учнів станом на 01 число місяця.

До 15 числа кожного  наступного місяця

• надавати наявні в реєстрі відомості про дітей шкільного віку, місце навчання яких не встановлено, сектору ювенальної превенції відділу превентивної діяльності Охтирського відділу поліції (м. Охтирка) ГУНП у Сумській області та відділу соціального захисту населення та Служба у справах дітей Комишанської сільської ради.

Протягом п’яти робочих днів з дня

встановлення відповідного факту

• здійснювати моніторинг за веденням обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів закладами дошкільної та загальної середньої освіти.

Відповідно до плану роботи

1. Директорам закладів освіти:
  • проводити роботу по обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають в межах Комшанської сільської територіальної громади, у 2022 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (зі змінами), рішення виконавчого комітету від 15.02.2022 №  15 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів  Комишанській сільській територіальній громаді».
  • призначити відповідального по закладу за організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, учнів у 2022 році та надати копію наказу до відділу освіти.

До 18.02.2022

• забезпечити подачу змін до реєстру (дані про учнів/вихованців, які вибули чи прибули до навчального закладу, зміна прізвища чи інших даних) станом на 01 число кожного місяця.

До 10 числа кожного наступного місяця

у разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в навчальних закладах інших адміністративно-територіальних одиниць до закладу освіти подавати дані про них структурному підрозділу адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташовано навчальний заклад, у якому учень здобував загальну середню освіту.

Не пізніше 15 числа наступного

місяця з дня зарахування

• подавати відомості (№ та дата вихідного листа, адресат) про виконання підпункту 4 пункту 4 цього наказу у примітці разом зі змінами до реєстру.
  • подавати дані дитини шкільного віку, у разі відсутності її протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин, територіальному підрозділу органу Національної поліції та службі у справах дітей для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом прав дітей на здобуття повної загальної середньої освіти.
  • проводити роз’яснювальну роботу серед населення (батьків) щодо обов’язковості здобуття дошкільної, повної загальної середньої освіти дітьми та підлітками шкільного віку.
  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник відділу  освіти                         Євгенія КОРИТНИК